Časté dotazy

Pojištění 

Pro pobyt v přírodě a na našich akcích je potřeba být řádně pojištěn. Pojištění se liší také dle druhu sportu, země a lokality. Pojištění jednotlivých účastníků jsme schopni zajistit je potřeba nás při objednání zájezdu informovat, nebo zaškrtnout u objednání jednotlivé akce chci sjednat pojištění.

Obecně však doporučujeme si sjednat pojištění léčebných výloh a asistenční službu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a věci třetí osoby.

Nejčastější dotazy

pokud v přihlašovacím formuláři můžete vyplňovat své údaje je kurz volný. Pokud by jste chtěli ověřit volná místa pro více zájemců, spojte se s námi telefonicky nebo emailem.

každá akce je oznámkována dle obtížnosti, počtem dní, a druhem aktivity a to se Vám zobrazuje v hl. nabídce jednotlivých aktivit, dále je vždy akce popsána vč. její obtížnosti po kliknutí a rozbalení vybrané akce v novém okně.

u každé akce je seznam doporučeného vybavení a to jak oblečení, tak i technického. Dále vše co nemáte, si rovnou můžete objednat na profilu akce online.

ano můžete získat akční slevu na akci, která je vždy vypsaná pro jednotlivou akci a dále získáváte po uhrazení zájezdu i slevy na nákup potřebného materiálu a oblečení. Dále je možné získat i věrnostní slevu na akce a to výše 10% po absolvování min. tří akcí s námi, nebo když nám přinesete dalšího nadšence, jako jste vy.