Nabídka akcí

Milujete hory, pohyb a dobrodružství? Přidejte se k nám a zažijte nezapomenutelné chvíle na běžkách, skialpech nebo kole! S námi objevíte nová místa, zlepšíte svou techniku a poznáte partu nadšených lidí, kteří sdílejí vaši vášeň. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo zkušený sportovec, máme kurzy a akce pro každého. Naši profesionální instruktoři vám poskytnou individuální přístup a postarají se o vaši bezpečnost. A pokud nemáte vlastní vybavení, rádi vám ho půjčíme.

Tak na co ještě čekáte? Prozkoumejte naši nabídku a vyrazte s námi vstříc novým zážitkům!
Skialpinismus

Skialpinismus

skialp.mp4:::Skialpinismus je dobrodružný zimní sport, který kombinuje lyžování s horskou turistikou. Umožňuje lyžařům vystoupat na vrcholky hor a užít si sjezdy v nedotčeném sněhu mimo přeplněné sjezdovky. Připraveni zažít skutečné zimní dobrodružství? Objevte svět skialpinismu a vydejte se na nezapomenutelnou cestu do hor!

Při zakoupení skialpového kurzu dostanete slevové kupóny v hodnotě 15% na nákup skialpového a sportovního vybavení od našich partnerů HUDY a Lezecká stěna HK.
Běžecké lyžování

Běžecké lyžování

bezky_finsko_2.mp4:::Běžecké lyžování je zimní sport vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně zdatnosti. Je skvělým způsobem, jak si užít zimní krajinu, zlepšit fyzickou kondici a posílit kardiovaskulární systém. Ať už jste začátečník nebo zkušený lyžař, běžecké lyžování nabízí jedinečný zážitek a možnost objevovat krásy zimy. Nenechte si ujít zimní radovánky a vyzkoušejte běžecké lyžování! Objevte kouzlo zasněžené krajiny a zažijte nezapomenutelné chvíle na běžkách.

Při zakoupení skialpového kurzu dostanete slevové kupóny v hodnotě 15% na nákup skialpového a sportovního vybavení od našich partnerů HUDY a Lezecká stěna HK.
Splitboarding

Splitboarding

splitboarding.mp4:::Splitboarding je dokonalým spojením snowboardingu a skialpinismu, který vám otevírá dveře do světa nedotčeného prašanu a nezapomenutelných horských dobrodružství. Rozdělte svůj splitboard na dvě části, nasaďte stoupací pásy a vydejte se na vrchol, abyste si užili zasloužený sjezd v panenském sněhu. Splitboarding je pro každého, kdo touží po svobodě a adrenalinu v zimní přírodě.

Připraveni objevit kouzlo splitboardingu? Vydejte se s námi na nezapomenutelné zimní dobrodružství a zažijte svobodu v horách!
 
Nákupní košík je prázdný